ERBAA İYİ PARTİ BELDE TEŞKİLAT BAŞKANLARINI ATADI | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERBAA İYİ PARTİ BELDE TEŞKİLAT BAŞKANLARINI ATADI

İyi Parti Erbaa'da üç beldeye Başkan atayarak hizmet ofislerini açtı.

2020-12-19
ERBAA İYİ PARTİ BELDE TEŞKİLAT BAŞKANLARINI ATADI
Erbaa İyi Parti İlçe Başkanı Murat Toycan Selçuk Partinin sosyal medya hesabından bir açıklama paylaşarak Erbaa'daki üç belde Teşkilat başkanlarını ve hizmet ofislerini açtıklarını duyurdu.
İşte Murat Toycan Selçuk'un Açıklaması:
Partimizin teşkilatlanmasında önem arz eden Erbaa'mızın güzide beldelerinden Karayaka, Gökal ve Tanoba'da partimizin belde başkanlarını atayarak belde hizmet ofislerini açtık.
Bu vesileyle Genel Merkezimizce İYİ Parti Karayaka Belde başkanlığına atanan İsmet Başara, İYİ Parti Gökal Belde başkanlığına atanan Salim Özdemir ve İYİ Parti Tanoba Belde başkanlığına atanan Mekki Er'i kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.
İyi parti siyaseten sıkışan ülkemizin yükselen umudu olmaya ve her gün gerek teşkilatlanması, gerekse halktan gördüğü teveccühle büyümeye devam ediyor. İyi Parti Erbaa İlçe Yönetimi olarak; Genel Merkezimiz ve Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'in çizgisinde, biz de hiç kimseyi ötekileştirmeden, hiç bir görüşü, hiç bir inanç farklılığını itip kakmadan, herkesi bağrımıza basarak bu sağlıklı büyümeye ayak uyduruyoruz.
Siyaset yapmayı bir partinin o kentteki teşkilat başkanı olmayı, sadece kentte partiyi temsil olarak algılamıyor, aksine kentimiz ve insanımızı siyasete karşı temsil etmeyi de görev sayıyoruz. Asla sorunları görmeden gelmiyor, çözüm kademelerinde mutlaka yerimizi almaya çalışıyoruz. Bu vesile ile Erbaa ile başlayıp, Niksar, Turhal, Reşadiye ve Taşova ilçelerimizi de tehdit etmeye başlayan siyanürlü altın madenciliğine karşı mücadeleye de, teşkilatlarımız ile katkı vermeye devam ediyoruz, edeceğiz.
Bu ne kader, ne de bir devlet politikası. İngiliz devletinin, Kanada devletinin öncü kuvvetleri aracılığı ile topraklarımızı tarumar ederek çıkardıkları altını alıp götürmeleri asla bir devlet politikası olamaz. Olsa dahi bu politika İngiliz ve Kanada devletleri gibi sömürmeyi ilke edinmiş devletlerin olabilir. Bizler bu tür devletlerin ne uşağı olabiliriz, ne yaptıklarına sessiz kalabiliriz, ne de topraklarımızı sömürürken, tüm temiz ve doğal kaynaklarımızı yok etmelerine seyirci kalabiliriz. Kalmayacağız da.
Erbaa İYİ Parti ilçe Başkanı
Murat Toycan SELÇUK
Sayfa Başı